SolarFlux s.r.o.

Proč si pořídit solární panely na střechu vašeho domu?

Možná je právě tohle otázka, kterou si kladete - PROČ?

V následujících řádcích se vám pokusíme odpovědět, proč jsou solární panely dobré rozhodnutí.

 

Solární elektrárna (jinak také solární panely...) je zařízení, které využívá energii ze slunečního záření k výrobě elektřiny. Samotné panely pak "berou" tuto energii ze slunce a ukládají jí pro vaši spotřebu energie v domě, chatě či jiné nemovistosti.

 

Zde je 5 důvodů, proč si pořídit solární elektrárnu:

Úspora peněz

Díky solárním panenelům můžete ušetřit tísíce korun ročně za elektřinu

Solární elektrárna vám umožní snížit vaše účty za elektřinu, protože budete vyrábět vlastní energii, kterou můžete použít pro své potřeby nebo následně prodat do sítě. Návratnost na pořízení FVE se odvíjí od výše celkové investice a také od využívání elektřiny v daném odběrném místě.

V případě, že získáte dotaci na nákup solárních panelů, můžete ještě více ušetřit na investičních nákladech. Solární elektrárna se vám tak může vrátit během několika let. Primární výhodou je však snížení vaší závislosti na zdrojích.

 

Nízké provozní náklady

Solární elektrárna vyžaduje minimální údržbu a obsluhu, protože nemá žádné pohyblivé části, které by se opotřebovávaly nebo kazily. Jedná se o náklady na pravidelnou kontrolu, čištění a opravy solárních panelů a dalších komponentů, kterou pro vás zajistíme a rádi se postaráme o pravidelný dohled. Tyto náklady jsou obvykle nízké, protože solární panely mají dlouhou životnost. Solární elektrárna také nevyžaduje žádné palivo ani vodu k provozu.

 

Ekologická energie

Přispíváte k ochraně životního prostředí a boji proti klimatickým změnám - jste ohleduplní k přírodě

Solární elektrárna je zdrojem čisté a obnovitelné energie, která nevytváří žádné emise skleníkových plynů ani odpad. Jdete příkladem pro ostatní lidi, které můžete inspirovat k pořízení solárů a přístupu k životnímu prostředí.

 

Dostupnost energie na odlehlém místě

Solární elektrárna je schopna vyrábět energii prakticky kdekoliv, kde je dostatek slunečního svitu. To je výhodné pro odlehlé oblasti, kde není přístup k elektrické síti nebo je nespolehlivá. Ideální je to např. pro chatu se zahrádkou, kde není přivedena el. síť.

 

Vaše nemovitost bude mít vyšší hodnotu

Solární elektrárna může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti a zlepšit její prodejnost. Váš dům se stane nezávislejším na energiích, některé odhady uvádějí navýšení hodnoty až o 15%. Domy s touto technologií jsou lépr prodejné.

 

Samozřejmě nejsou jen tyto hlavní výhody, které zde uvádíme. Existují i další důvody, proč si pořídit solární panely na svou nemovitost. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás připravíme předběžnou kalkulaci a doplníme otázky, které na našem webu třeba nenajdete.

 

 

 

 

- Máte zájem o nezávaznou nabídku dodání solární elektrárny? -

KONTAKTUJTE NÁS

Poptávka z webu solarflux.cz

Adresa případné instalace systému včetně popisného čísla (popřípadě identifikace objektu dle údajů v katastru nemovitostí):
Předběžně projevuji zájem o:

 

SolarFlux je obchodní značka společnosti

PLOSAB s.r.o.

 

KONTAKTY

péče o zákazníky:
722 915 436

 

obchod oddělení:
722 270 330
 

info@solarflux.cz

 

 

KDE NÁS NAJDETE

Kanceláře a korespondenční adresa společnosti
PLOSAB s.r.o.

Dukelská 145, 379 01 Třeboň

Objednejte si termín návštěvy, budeme se vám rádi věnovat.

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout